
Podziękowanie
12
mar
2025
Więcej
Przejdź do menu głównego.
Przejdź do treści.
Przejdź do wyszukiwarki.
Uruchom wysoki kontrast.
Uruchom wersję tekstową.
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...
Oficjalna strona internetowa Szkoły Podstawowej w Gieble. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.
W związku ze zbliżającym się Dniem Książki i Praw Autorskich klasa 1 udała się do filii bibliotecznej w Gieble na lekcję biblioteczną. Dzieci poznały zasady korzystania z biblioteki. Pierwszaki dowiedziały się jakie korzyści płyną z czytania książek. Pani Teresa przeczytała dzieciom opowiadanie o pracy bibliotekarza. Na zakończenie uczniowie wykonali zakładki do książek. Bardzo dziękujemy za pouczającą lekcję.
Joanna Janoska
12
mar
2025
Więcej
11
mar
2025
Więcej
W naszym przedszkolu Smerfy i Słoneczka obchodziły Dzień Kobiet. Wszyscy chłopcy w tym dniu złożyli swoim koleżankom życzenia i wręczyli prezenty.
7
mar
2025
Więcej
Gmina Ogrodzieniec
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Ogrodzieńcu
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ogrodzieńcu
Szkoła Podstawowa w Ryczowie
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Ogrodzieńcu
Ośrodek Pomocy Społecznej w Ogrodzieńcu
Zamek w Ogrodzieńcu
Przedsiębiorstwo Komunalne Ogrodzieniec
Starostwo Powiatowe w Zawierciu
Wyszukiwarka
Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.