Podczas dzisiejszych zajęć w świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej w Gieble dzieci dekorowały torby wielokrotnego użytku. Każdy uczestnik stworzył własny, wyjątkowy projekt, dzięki czemu torby będą mogły służyć zarówno podczas zakupów, jak i jako torby na zeszyty.
Przy okazji rozmawialiśmy z wychowankami o tym, jak ważne jest korzystanie z toreb wielokrotnego użytku, aby ograniczać ilość plastiku i dbać o nasze środowisko. Wspólnie zastanawialiśmy się, jak na co dzień możemy okazywać szacunek naturze i podejmować małe, ale ważne ekologiczne działania.
Nasza świetlica jest EKO!
#świetlica #ekoświetlica #dbamyosrodowisko #ekologia #mniejplastiku #torbywielokrotnegoużytku #szkoła #kreatywnezajęcia #dzieci #edukacjaekologiczna