Strona główna
poniedziałek, 19 października 2020 r.
imieniny obchodzą: Michalina, Michał

Zapytanie

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o wypełnienie formularza zapytaniowego.

Spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu

Strona główna » Aktualności » Spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu

wielkość tekstu:A | A | A

12 kwietnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. Uczniowie klas młodszych poznawali i przypominali sobie podstawowe wskazania dotyczące swojego bezpieczeństwa. Natomiast spotkanie z uczniami klas starszych poświęcone było bezpieczeństwu w Internecie. Mamy nadzieję, że uczestnicy tych spotkań zapamiętają istotne przesłania w nich zawarte.

G. Kowalska

 

27 kwietnia uczniowie klas starszych obejrzeli przedstawienie profilaktyczne pt. „Lili, fejs i …kłopoty”  w wykonaniu aktorów Teatru Moralitet z Krakowa. Inscenizacja ta ponownie skierowała uwagę uczniów na problemy zagrożeń internetowych. Po występie uczniowie wykonali  pamiątkowe zdjęcia i otrzymali autografy aktorek. Koszty przedstawienia zostały sfinansowane przez Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Ogrodzieńcu. Serdecznie dziękujemy!

G. Kowalska

czytano: 1155 razy

źródło: spgieblo.ogrodzieniec.pl

Strona główna

Ciekawostki

Czy wiesz, że wiele bezcennych informacji o historii i tradycji naszej wioski znajdziesz w książce ,,Giebło,, autorstwa Bronisława Duszy. Publikacja, której promocja odbyła się w naszej ...

dalej
Ilość zdjęć: 0
dalej
Szkoła Podstawowa w Gieble