Strona główna
niedziela, 26 stycznia 2020 r.
imieniny obchodzą: Tymoteusza, Michała

Zapytanie

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o wypełnienie formularza zapytaniowego.

Dzień Babci i Dziadka 2012

Strona główna » Aktualności » Dzień Babci i Dziadka 2012

wielkość tekstu:A | A | A

20 stycznia 2012 r. zorganizowaliśmy w naszej szkole uroczyste obchody Dnia Babci i Dnia Dziadka. W przygotowania do przyjęcia zaproszonych Gości zaangażowali się wszyscy: przedszkolaki, uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły. Występy małych artystów były wyrazem miłości, szacunku i wdzięczności za czas poświęcony wnukom. Spotkanie było również okazją do prezentacji umiejętności nabytych w związku z realizowanym przez naszą szkołę projektu „Uczymy się działając” (projekt współfinansowany jest ze środków UE w ramach EFS).
Jako pierwsza na scenie pojawiła bajecznie kolorowa grupa Słoneczka. W jej wykonaniu usłyszeliśmy dwie piosenki. Grupa Smerfy oczarowała widownię tańcem do piosenki o dziadku. Brawo! Występy grup przedszkolnych były piękne!
Kolejny występ, dynamiczny taniec z gitarami uczniów klasy II, poruszył widownię. Uczniowie tej klasy zaprezentowali jeszcze grę na dzwonkach.
Uczniowie klasy I wystąpili w przedstawieniu pt. „Dzień Babci”. Zobaczyliśmy jak babcie i dziadziusiowie ważni są w organizacji życia rodzinnego.
Następnie na scenie pojawiły się damy w maskach ze swoimi tancerzami z klasy III.
Były również prezentacje szkolnego zespołu instrumentalnego i tanecznego. Usłyszeliśmy piękne kolędy, obejrzeliśmy taniec ludowy i młodzieżowy.
Na szkolnej scenie pojawił się także zespół teatralny, który przygotował  przedstawienie pt. „O straszliwym smoku i dzielnym szewczyku, prześlicznej królewnie i królu Gwoździku”. Występ młodych aktorów podobał się wszystkim.
Uroczystość zakończyła się pamiątkowym zdjęciem  uczestników tego miłego spotkania.

G.K.

poprzednia strona|1|2|3|4|5| z   6następny|ostatnia

czytano: 8507 razy

źródło: spgieblo.ogrodzieniec.pl

Strona główna

Ciekawostki

Czy wiesz, że nazwa Giebło ma średniowieczny rodowód. Średniowieczne nazwy Giebła to: 1325r. Kebel, 1335r. Kepl, 1336r. Kbel, 1350r. Gbel, 1376r. Kelb, 1394r. Keblo, 1396r. Gebla, 1400r. Kebla, ...

dalej
Ilość zdjęć: 0
dalej
Szkoła Podstawowa w Gieble